libsoup master - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
oc: Lo flux ret s'es arrestat inopinèament

en: Failed to completely cache the resource
oc: Impossible de metre la ressorsa totalament en cache

en: Output buffer is too small
oc: La memòria tampon de sortida es tròp pichona

en: Connection terminated unexpectedly
oc: La connexion es estada interrompuda d'un biais imprevist

en: Invalid seek request
oc: Requèsta de recèrca invalida

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
oc: Impossible de trocejar lo SoupBodyInputStream

en: Operation would block
oc: L'operacion auriá blocat

en: Could not parse HTTP response
oc: Impossible d'analisar la responsa HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
oc: Encodatge de responsa HTTP desconegut

en: Operation was cancelled
oc: L'operacion es estada anullada

en: Header too big
oc: Entèsta tròp granda

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
oc: Impossible de crear un servidor TLS sens un certificat TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
oc: Impossible d'escotar l'adreça %s sul pòrt %d:

en: Could not import existing socket:
oc: Impossible d'importar lo connectador ret existent :

en: Can’t import unconnected socket
oc: Impossible d'importar lo connectador ret non connectat

en: Location header is missing or empty in response headers
oc: L’entèsta d’emplaçament es absenta o voida de las entèstas de responsa

en: Invalid URI “%s” in Location response header
oc: URI invalid «  %s  » dins l’entèsta de responsa d’emplaçament

en: Too many redirects
oc: Tròp de redireccions

en: Message was restarted too many times
oc: Lo messatge es estat reaviat tròp de còps

en: Message is already in session queue
oc: Lo messatge es ja dins la fila d’espèra

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
oc: Lo servidor a pas acceptat la negociacion WebSocket.

en: No public-suffix list available.
oc: Cap de lista de sufixes publics pas disponibla.

en: Invalid hostname
oc: Nom d'òste invalid

en: Hostname is an IP address
oc: Lo nom d'òste es una adreça IP

en: Hostname has no base domain
oc: Lo nom d'òste a pas de domeni de basa

en: Not enough domains
oc: Pas pro de domenis

en: Server requested unsupported extension
oc: Lo servidor a demandat una extension pas presa en carga

en: Incorrect WebSocket “%s” header
oc: Entèsta WebSocket « %s » incorrècta

en: Server returned incorrect “%s” key
oc: Lo servidor a renviat una clau « %s » incorrècta

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
oc: Paramètre en doble dins l'extension de l'entèsta del WebSocket « %s »

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
oc: Lo servidor a renviat un paramètre en doble dins l'extension de l'entèsta del WebSocket « %s »

en: WebSocket handshake expected
oc: Negociacion WebSocket esperada

en: Unsupported WebSocket version
oc: Version de WebSocket pas presa en carga

en: Invalid WebSocket key
oc: Clau WebSocket pas valabla

en: Unsupported WebSocket subprotocol
oc: Sosprotocòl de WebSocket pas pres en carga

en: Server rejected WebSocket handshake
oc: Lo servidor a regetat la negociacion WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
oc: Lo servidor a ignorat la negociacion WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
oc: Lo servidor a demandat un protocòl pas pres en carga
