gnome-panel - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: 24
sv: 12

en: Display seconds in time
sv: Visa sekunder i tiden

en: Hour format
sv: Timformat

en: Puh long.
sv: fuuu

en: Sets the hour format, may be either 12 or 24
sv: Ställer in formatet på timmar, kan vara antingen 12 eller 24
