gettext-examples 0.20-rc1 - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
tr: Merhaba, Dünya!

en: This program is running as process number %d.
tr: Bu yazılım %d işlem numarası ile çalışıyor.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
tr: <big>Merhaba dünya!</big>
    Bu yazılım <b>%d</b> işlem numarası ile çalışıyor.

en: <big><u>This is another text</u></big>
tr: <big><u>Bu diğer metindir</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
tr: <big><i>Bu henüz başka bir metindir</i></big>

en: Hello
tr: Merhaba

en: Example Application
tr: Örnek Uygulama

en: Update text
tr: Metni güncelleştir

en: Use XML markup
tr: XML betiğini kullan

en: Whether to use XML markup in the text.
tr: XML betiğinde kullanılıp kullanılmayacağını belirtir.

en: This program is running as process number %1.
tr: Bu yazılım %1 süreç numarası ile çalışıyor.

en: Hello example
tr: Merhaba örneği

en: Hello world example
tr: Merhaba dünya örneği

en: This program is running as process number $pid.
tr: Bu yazılım $pid süreç numarası ile çalışıyor.

en: This program is running as process number %(pid)d.
tr: Bu yazılım %(pid)d süreç numarası ile çalışıyor.

en: This program is running as process number ~D.
tr: Bu yazılım ~D süreç numarası ile çalışıyor.

en: This program is running as process number {0}.
tr: Bu yazılım {0} süreç numarası ile çalışıyor.

en: This program is running as process number {pid}.
tr: Bu program işlem numarası {pid} olarak çalışıyor.
