libsoup master - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
sr: Мрежни ток је изненадно затворен

en: Failed to completely cache the resource
sr: Нисам успео у потпуности да сместим извориште у оставу

en: Output buffer is too small
sr: Међумеморија излаза је премала

en: Connection terminated unexpectedly
sr: Веза је неочекивано затворена

en: Invalid seek request
sr: Неисправан захтев претраге

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
sr: Не могу да скратим улазни ток тела Супице

en: Operation would block
sr: Поступак би блокирао

en: Could not parse HTTP response
sr: Не могу да обрадим ХТТП одговор

en: Unrecognized HTTP response encoding
sr: Непознато кодирање ХТТП одговора

en: Operation was cancelled
sr: Радња је отказана

en: Header too big
sr: Заглавље је превелико

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
sr: Не могу да направим ТЛС сервер без ТЛС уверења

en: Could not listen on address %s, port %d:
sr: Не могу да ослушкујем на адреси „%s“, прикључник %d:

en: Could not import existing socket:
sr: Не могу да увезем постојећу прикључницу:

en: Can’t import unconnected socket
sr: Не могу да увезем неповезану прикључницу

en: Location header is missing or empty in response headers
sr: Заглавље локације недостаје или је празно у заглављу одговора

en: Invalid URI “%s” in Location response header
sr: Неисправан УРИ „%s“ у локацији, у заглављу одговора

en: Too many redirects
sr: Превише преусмеравања

en: Message was restarted too many times
sr: Порука је поново покренута сувише пута

en: Message is already in session queue
sr: Порука је већ у реду чекања сесије

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
sr: Сервер не прихвата руковање Веб прикључнице.

en: No public-suffix list available.
sr: Јавни -suffix списак није доступан.

en: Invalid hostname
sr: Неисправан назив домаћина

en: Hostname is an IP address
sr: Назив домаћина је ИП адреса

en: Hostname has no base domain
sr: Назив домаћина нема основни домен

en: Not enough domains
sr: Нема довољно домена

en: Server requested unsupported extension
sr: Сервер је затражио неподржано проширење

en: Incorrect WebSocket “%s” header
sr: Неисправно заглавље „%s“ Веб прикључнице

en: Server returned incorrect “%s” key
sr: Сервер је вратио неисправан кључ „%s“

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
sr: Удвостручен параметар у „%s“ заглављу вебсокет проширења

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
sr: Сервер је вратио удвостручен параметар у „%s“ заглављу вебсокет проширења

en: WebSocket handshake expected
sr: Очекивано је руковање Веб прикључнице

en: Unsupported WebSocket version
sr: Неподржано издање Веб прикључнице

en: Invalid WebSocket key
sr: Неисправан кључ Веб прикључнице

en: Unsupported WebSocket subprotocol
sr: Неподржан подпротокол Веб прикључнице

en: Server rejected WebSocket handshake
sr: Сервер је одбацио руковање Веб прикључнице

en: Server ignored WebSocket handshake
sr: Сервер је занемарио руковање Веб прикључнице

en: Server requested unsupported protocol
sr: Сервер је затражио неподржани протокол
