libsoup master - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Network stream unexpectedly closed
hu: Az hálózati adatfolyam váratlanul lezárult

en: Failed to completely cache the resource
hu: Nem sikerült teljesen gyorsítótárazni az erőforrást

en: Output buffer is too small
hu: A kimeneti puffer túl kicsi

en: Connection terminated unexpectedly
hu: Kapcsolat váratlanul megszakítva

en: Invalid seek request
hu: Érvénytelen pozicionálási kérés

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
hu: A SoupBodyInputStream nem csonkítható

en: Operation would block
hu: A művelet blokkoló lenne

en: Could not parse HTTP response
hu: Nem dolgozható fel a HTTP válasz

en: Unrecognized HTTP response encoding
hu: Ismeretlen HTTP válasz kódolás

en: Operation was cancelled
hu: A művelet megszakítva

en: Header too big
hu: A fejléc túl nagy

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
hu: Nem lehet TLS kiszolgálót létrehozni TLS tanúsítvány nélkül

en: Could not listen on address %s, port %d:
hu: Nem sikerült figyelni a(z) %s címen a(z) %d. porton:

en: Could not import existing socket:
hu: Nem sikerült a meglévő foglalat importálása:

en: Can’t import unconnected socket
hu: Nem lehet importálni a nem csatlakoztatott foglalatot

en: Location header is missing or empty in response headers
hu: A Location fejléc hiányzik vagy üres a válaszfejlécekben

en: Invalid URI “%s” in Location response header
hu: Érvénytelen „%s” URI a Location válaszfejlécben

en: Too many redirects
hu: Túl sok átirányítás

en: Message was restarted too many times
hu: Az üzenet túl sokszor lett újrakezdve

en: Message is already in session queue
hu: Az üzenet már a munkamenetsorban van

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
hu: A kiszolgáló nem fogadta el a WebSocket kézfogást.

en: No public-suffix list available.
hu: Nem áll rendelkezésre nyilvános utótag lista.

en: Invalid hostname
hu: Érvénytelen gépnév

en: Hostname is an IP address
hu: A gépnév egy IP-cím

en: Hostname has no base domain
hu: A gépnévnek nincs alap tartománya

en: Not enough domains
hu: Nincs elég tartomány

en: Server requested unsupported extension
hu: A kiszolgáló nem támogatott kiterjesztést kért

en: Incorrect WebSocket “%s” header
hu: Helytelen „%s” WebSocket fejléc

en: Server returned incorrect “%s” key
hu: A kiszolgáló helytelen „%s” kulccsal tért vissza

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
hu: Kettőzött paraméter a(z) „%s” WebSocket kiterjesztés fejlécében

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
hu: A kiszolgáló egy kettőzött paramétert adott vissza a(z) „%s” WebSocket kiterjesztés fejlécében

en: WebSocket handshake expected
hu: WebSocket kézfogást várt

en: Unsupported WebSocket version
hu: Nem támogatott WebSocket verzió

en: Invalid WebSocket key
hu: Érvénytelen WebSocket kulcs

en: Unsupported WebSocket subprotocol
hu: Nem támogatott WebSocket alprotokoll

en: Server rejected WebSocket handshake
hu: A kiszolgáló visszautasította a WebSocket kézfogást

en: Server ignored WebSocket handshake
hu: A kiszolgáló mellőzte a WebSocket kézfogást

en: Server requested unsupported protocol
hu: A kiszolgáló nem támogatott protokollt kért
